IV Ogólnopolskie Halowe Zawody Wrotkarskie z okazji Mikołajek

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu

IV Ogólnopolskie Halowe Zawody Wrotkarskie z okazji Mikołajek

Autor: Łukasz Flejszer
Data dodania: 12-12-2020r.

IV Ogólnopolskie Halowe Zawody Wrotkarskie z okazji Mikołajek w Gminie Gostynin

Miłośnicy łyżworolek spotkali się w niedzielę (29.11.2020) w hali sportowej MOSiR w Gostyninie, by pod okiem trenera UKS Zwoleń-Team, Łukasza Flejszera spędzić Mikołajki na "sportowo".

Czwarte Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie rekreacyjnym i szybkim pod hasłem: "Magia sportu – jako alternatywa uzależnień" zorganizowane były wg określonych zasad (bez udziału publiczności).

Przeprowadzone zawody były jednym z zadań prowadzonego programu profilaktycznego dot. przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii oraz przemocy w ramach tzw. profilaktyki uniwersalnej - Gmina Gostynin.

Przez cztery godziny blisko 80 zawodników z:
Wrocławia, Bydgoszczy, Koronowa, Warszawy, Poznania, Pisz, Otwocka, Łodzi, Gniezna, Tarnowskich Gór, gminy i miasta Gostynina
rywalizowało w konkurencjach: wyścigi na okrążeniach oraz wyścig z przeszkodami pn. „blade cross”.

Był klimat - Mikołaj, maskotka klubu SONIC, pakiety startowe, pluszaki, najlepsi otrzymali puchary oraz torby sportowe, wszyscy pamiątkowe medale i dyplomy „za udział” z rąk wójta gminy Gostynin p. Edmunda Zielińskiego oraz dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem p. Cezarego Szymczaka.

Wrotkarstwo jako ciekawy sport w gminie i mieście Gostynin na stałe zagościło. Podziękowania należą się uczestnikom za udział, ambitną walkę, włożony wysiłek fizyczny w każdą sekundę zmagań sportowych - podsumowuje Trener.


Wyniki:


Bieg na 2 pętle (roczniki 2014 i młodsi)
1. Helena Samborska ROLL RUNNERS POZNAŃ / Kornel Filarski KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ
2. Julianna Czech ROLL RUNNERS POZNAŃ / Milan Machała GOSTYNIN
3. Maja Iwańska UKS ZWOLEŃ-TEAM



Bieg na 3 pętle (roczniki 2012-2013)
1. Kalina Kijak KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ / Igor Zalewski WTŁ STEGNY WARSZAWA
2. Zofia Borczuch KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ / Grzegorz Gruszka ROLLSCHOOL WARSZAWA
3. Maria Blinow FUNDACJA ŁYŻWIARSTWA i SPORTÓW WROTKARSKICH LEGIA WARSZAWA / Aleksander Zabłotny GOSTYNIN



Bieg na 4 pętle (roczniki 2010-2011)
1. Agata Sobiecka UKS Z-T / Marek Motała SZYMKIEWICZ-TEAM WROCŁAW
2. Nadia Machała UKS Z-T / Wojciech Motała SZYMKIEWICZ-TEAM WROCŁAW
3. Kaja Sobiecka UKS Z-T / Kajetan Dalz ROLL RUNNERS POZNAŃ



Bieg na 5 pętli (roczniki 2008-2009)
1. Michalina Zalewska UKS Z-T / Wiktor Sobiecki UKS Z-T
2. Natalia Sarzała UKS Z-T / Michał Pawłowski UKS Z-T
3. Amelia Kowalczyk UKS Z-T / Piotr Hypszer UKS Z-T



Bieg na 6 pętli (roczniki 2006-2007)
1. Klaudia Tyszkiewicz UKS Z-T / Mateusz Zabłotny UKS Z-T
2. Zuzanna Pałasińska UKS Z-T
3. Amelia Kulińska UKS Z-T



Bieg na 7 pętli (roczniki 2004-2005)
1. Amelia Hypszer UKS Z-T / Oskar Berliński UKS Z-T
2. Julia Grobelska UKS Z-T / Dominik Kaniera UKS Z-T
3. Weronika Paliwoda UKS Z-T / Artur Janiszewski UKS Z-T



Bieg na 8 pętli (roczniki 2003 i starsi)
1. Anna Iwańska UKS Z-T / Łukasz Flejszer UKS Z-T
2. Paulina Przybysławska UKS Z-T / Mateusz Solga UKS Z-T
3. Patrycja Bonk KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ / Mariusz Michalski PISZ

* * *

2 KONKURENCJA: ”Blade Cross” - wyścig z przeszkodami

FINAŁ (w roczniku 2011 i młodsi):
1. Igor Zalewski WTŁ STEGNY WARSZAWA
2. Julianna Czech ROLL RUNNERS POZNAŃ
3. Marek Motała SZYMKIEWICZ-TEAM WROCŁAW
4. Julia Zawadzka GOSTYNIN



FINAŁ (w roczniku 2007-2010):
1. Michalina Zalewska UKS Z-T
2. Michał Pawłowski UKS Z-T
3. Natalia Sarzała UKS Z-T
4. Kaja Sobiecka UKS Z-T



FINAŁ (w roczniku 2006 i starsi):
1. Klaudia Tyszkiewicz UKS Z-T
2. Mateusz Solga UKS Z-T
3. Oskar Berliński UKS Z-T
4. Amelia Hypszer UKS Z-T




Serdecznie gratulujemy !
 

Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=hEvS2dFZn3Y
(materiał: Tomasz Józkowiak / montaż: Łukasz Flejszer)



Powrót

Filozofia nauczania

Celem głównym szkoły jest dobro ucznia, jego potrzeby i zainteresowania. Dlatego nasza praca ukierunkowana jest na indywidualizację procesu nauczania, identyfikację uczniów z trudnościami oraz uzdolnień uczniów.

Misja szkoły

Misją naszej szkoły jest wspieranie rodziny w procesie wychowania i nauczania, stwarzając uczniom optymalne warunki do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju duchowego i intelektualnego.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu każdego ucznia jest wzajemna i bezinteresowna pomoc, umiejętność łączenia nauki z pasją, radzenie sobie z presją i stresem przy kolejnych wyzwaniach.