Ogólnopolski konkurs "Mój las" na temat "Jestem opiekunem lasu".

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu

Ogólnopolski konkurs "Mój las" na temat "Jestem opiekunem lasu".

Autor: Łukasz Flejszer
Data dodania: 22-03-2021r.

Sukcesy najmłodszych
Uczniowie klasy 1 i 2 SP w Zwoleniu jesienią 2020r. wzięli udział w etapie regionalnym XXXIV edycji ogólnopolskiego konkursu "Mój las" na temat "Jestem opiekunem lasu".
Organizatorem konkursu był Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody. Prace plastyczne uczniowie wykonywali w czasie zajęć szkolnych, samodzielnie. Kilka z tych prac uzyskało wysoką ocenę jury konkursu, gdyż wyróżniały się wysokim poziomem merytorycznym, estetyką i pomysłowością.
Uczniowie wyróżnieni w konkursie:
klasa 1 Oliwia Wentland - I miejsce
Klaudia Soobczak II miejsce
klasa 2 Lena Tomasik - I miejsce
Kacper Rudziński - II miejsce
Olivier Maciejewski - II miejsce
Gratulacje
 
dla zwycięzców! Życzymy kolejnych sukcesów.
Nauczyciel przygotowujący:


Powrót

Filozofia nauczania

Celem głównym szkoły jest dobro ucznia, jego potrzeby i zainteresowania. Dlatego nasza praca ukierunkowana jest na indywidualizację procesu nauczania, identyfikację uczniów z trudnościami oraz uzdolnień uczniów.

Misja szkoły

Misją naszej szkoły jest wspieranie rodziny w procesie wychowania i nauczania, stwarzając uczniom optymalne warunki do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju duchowego i intelektualnego.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu każdego ucznia jest wzajemna i bezinteresowna pomoc, umiejętność łączenia nauki z pasją, radzenie sobie z presją i stresem przy kolejnych wyzwaniach.