5 laureatów REGIONALNEGO KONKURSU PISANKA 2021 !

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu

5 laureatów REGIONALNEGO KONKURSU PISANKA 2021 !

Autor: Łukasz Flejszer
Data dodania: 27-03-2021r.

Kochani, mamy aż 5 laureatów REGIONALNEGO KONKURSU PISANKA 2021 !
Miło nam przedstawić naszych 5 laureatów wiosennego konkursu plastycznego, tradycyjnie organizowanego przez przez Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie.
Pomimo obaw i zmienionej formy, w jakiej przeprowadzono tegoroczny konkurs, nadesłano do MCK blisko 160 fotografii - prac.
Jury w składzie: Anna Buraczyńska, Anna Milewska, Aleksandra Milczarek, Aleksandra Ledzion i Magdalena Garstka po burzliwej dyskusji przyznało 22 równoległych nagród w konkursie „Pisanka 2021”.
Wybór był naprawdę trudny, ponieważ fotografia nie odzwierciedla faktycznego, rzeczywistego obrazu i ogromu pracy, którą artyści włożyli w wykonanie swoich dzieł.
A oto nasi laureaci z klas 4-6:
Sandra Stawicka - kl. 5
Amelia Stawicka - kl. 6
Oliwia Gutkowska - kl. 6
Julia Sobczak - kl. 4
Julia Buchner - kl. 4
* * *
Nauczyciel plastyki: Ł. Flejszer
* * *
W linku prezentujemy nagrodzone prace naszych uczniów:
https://www.facebook.com/photo?fbid=2908645106126028&set=pcb.2908645352792670


Powrót

Filozofia nauczania

Celem głównym szkoły jest dobro ucznia, jego potrzeby i zainteresowania. Dlatego nasza praca ukierunkowana jest na indywidualizację procesu nauczania, identyfikację uczniów z trudnościami oraz uzdolnień uczniów.

Misja szkoły

Misją naszej szkoły jest wspieranie rodziny w procesie wychowania i nauczania, stwarzając uczniom optymalne warunki do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju duchowego i intelektualnego.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu każdego ucznia jest wzajemna i bezinteresowna pomoc, umiejętność łączenia nauki z pasją, radzenie sobie z presją i stresem przy kolejnych wyzwaniach.