Nasza szkoła w koncercie z okazji 25 rocznicy Przeglądu Muzycznego Gama

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu

Nasza szkoła w koncercie z okazji  25 rocznicy Przeglądu Muzycznego Gama

Autor: Michał Szczepaniak
Data dodania: 29-02-2020r.

 19 maja 2019 r. o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie odbył się koncert galowy z okazji 25-lecia Przeglądu Muzycznego Gama. Wydarzenie zgromadziło wspaniałych wykonawców, nauczycieli, pedagogów, wszystkich tych, którym muzyka gra w sercu i którzy na rożnych płaszczyznach wspierali przegląd przez lata, zarówno przygotowując dzieci i młodzież do występu, oceniając w jury, akompaniując młodym talentom, jak również nagłaśniając wydarzenie, oświetlając i pracując przy jego realizacji.

     Podczas uroczystości organizatorzy mieli okazję podziękować wszystkim za zaangażowanie, wsparcie serdecznym słowem i konkretnym działaniem, profesjonalizm i życzliwość na każdym etapie istnienia konkursu Gama w jubileusz jego 25-lecia.

     Jak co roku i tym razem, wśród uczestników Gamy nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Kategorię klas I-III reprezentował Wiktor Skrzeczkowski, który przepięknie zaśpiewał ,,Tango dla mamy i Taty”. Śpiew Wiktora zachwycił publiczność, która po występie nagrodziła go głośnymi brawami. Wiktora do występu przygotowała pani Anna Dąbrowska.

      Klasy starsze również pokazały swoje predyspozycje wokalne podczas koncertu. Klaudia Tyszkiewicz i Filip Sztopel jak zawsze perfekcyjnie zaśpiewali piosenkę pt ,,Kocham cię Polsko”. Ich śpiew zjawiskowo brzmiał na tle szkolnego chórku. Te grupę wokalną do występu przygotował pan Łukasz Flejszer.

       Zarówno pani Anna Dąbrowska oraz pan Łukasz Flejszer znaleźli się w gronie zasłużonych dla Gamy, którym wręczono piękne podziękowania oraz kwiaty.


Powrót

Filozofia nauczania

Celem głównym szkoły jest dobro ucznia, jego potrzeby i zainteresowania. Dlatego nasza praca ukierunkowana jest na indywidualizację procesu nauczania, identyfikację uczniów z trudnościami oraz uzdolnień uczniów.

Misja szkoły

Misją naszej szkoły jest wspieranie rodziny w procesie wychowania i nauczania, stwarzając uczniom optymalne warunki do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju duchowego i intelektualnego.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu każdego ucznia jest wzajemna i bezinteresowna pomoc, umiejętność łączenia nauki z pasją, radzenie sobie z presją i stresem przy kolejnych wyzwaniach.