Udział uczniów naszej szkoły w XXV Przeglądzie Piosenki Podróżnej

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu

Udział uczniów naszej szkoły w XXV Przeglądzie Piosenki Podróżnej

Autor: Michał Szczepaniak
Data dodania: 29-02-2020r.

21 listopada 2019 roku na sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie odbył się XXV Przegląd Piosenki Podróżnej „Jesień 2019”.
 Występy wokalistów oceniało jury w składzie: Dominik Janiszewski, Michał Pilichowicz oraz  Maciej Milczarek.
         Konkurs został przeprowadzony w 5 kategoriach wiekowych i stał na bardzo wysokim, wyrównanym poziomie.
         W kategorii do lat 10 naszą szkołę reprezentował uczeń klasy drugiej – Wiktor Skrzeczkowski. Jury przyznało Wiktorowi wyróżnienie. Nasz uczeń zaprezentował się doskonale, prezentując swój talent wokalny godnie reprezentował naszą szkołę. Wiktora do występu przygotowała pani Anna Dąbrowska.
        Klasy starsze również pokazały swoje predyspozycje wokalne podczas przeglądu. Zespół „Various Voices” w skład, którego wchodzą: Klaudia Tyszkiewicz i Filip Sztopel, Julia Tadeusiak,  Aleksandra Dymowska, Igor Skrzeczkowski i Weronika Lewandowska jak zwykle perfekcyjnie zaśpiewali piosenki konkursowe. Jury przyznało im pierwsze miejsce. Tę grupę wokalną do występu przygotował pan Łukasz Flejszer.
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.


Powrót

Filozofia nauczania

Celem głównym szkoły jest dobro ucznia, jego potrzeby i zainteresowania. Dlatego nasza praca ukierunkowana jest na indywidualizację procesu nauczania, identyfikację uczniów z trudnościami oraz uzdolnień uczniów.

Misja szkoły

Misją naszej szkoły jest wspieranie rodziny w procesie wychowania i nauczania, stwarzając uczniom optymalne warunki do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju duchowego i intelektualnego.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu każdego ucznia jest wzajemna i bezinteresowna pomoc, umiejętność łączenia nauki z pasją, radzenie sobie z presją i stresem przy kolejnych wyzwaniach.