VIII Międzyszkolnym Festiwalu Młodych Talentów

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu

VIII Międzyszkolnym Festiwalu Młodych Talentów

Autor: Michał Szczepaniak
Data dodania: 29-02-2020r.

Ponad 20 młodych artystów wzięło udział w VIII Międzyszkolnym Festiwalu Młodych Talentów, który odbył się w piątek (29 listopada br.) w Szkole Podstawowej w Zwoleniu.
W konkursie wystąpiły dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli w Lucieniu, Białotarska, Gostynina, Emilianowa, Sierakówka, Sokołowa, Trębek, Teodorowa i Solca w kategorii.
Muzyczne zmagania solistów oraz duetów oceniało jury w składzie: Katarzyna Lisicka - dyrygent Gminnej Orkiestry Dętej Foxodeon, Michał Bartosiak - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gostynińskiego oraz Cezary Szymczak - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem. Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni maskotkami, a zwycięzcy każdej z kategorii oraz opiekunowie dyplomami.
Imprezę poprowadzili pani Anna Dąbrowska oraz uczeń placówki Alan Łuczyński. 


Powrót

Filozofia nauczania

Celem głównym szkoły jest dobro ucznia, jego potrzeby i zainteresowania. Dlatego nasza praca ukierunkowana jest na indywidualizację procesu nauczania, identyfikację uczniów z trudnościami oraz uzdolnień uczniów.

Misja szkoły

Misją naszej szkoły jest wspieranie rodziny w procesie wychowania i nauczania, stwarzając uczniom optymalne warunki do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju duchowego i intelektualnego.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu każdego ucznia jest wzajemna i bezinteresowna pomoc, umiejętność łączenia nauki z pasją, radzenie sobie z presją i stresem przy kolejnych wyzwaniach.