"Ten, kto żyje, widzi dużo. Ten, kto podróżuje, widzi więcej."

Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie.

Autor: Michał Szczepaniak
Data dodania: 28-02-2020r.

W dniu 24 maja 2018 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I- III pod opieką swoich wychowawców: pań: K. Olobry, A. Smyczyńskiej, A. Krawczyk, A. Dąbrowskiej, wzięli udział w wycieczce do Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie.


Wycieczka do ZOOSafari w Borysewie

Autor: Michał Szczepaniak
Data dodania: 28-02-2020r.

Dnia 16 maja 2019r. uczniowie klas O-III i 3 ucz. z kl. IV-V wyjechali na wycieczkę szkolną do ZOOSafari w Borysewie k/ Łęczycy.


Dickensowska zaduma nad szczęściem człowieka i bowlingowe szaleństwo

Autor: Michał Szczepaniak
Data dodania: 28-02-2020r.

Na początku udali się do kręgielni, by – podczas wspólnej gry – podnieść swoją aktywność ruchową i wdrażać do aktywnego wypoczynku.


Warsztaty na jesienną nutę i szalona zabawa w parku trampolin

Autor: Michał Szczepaniak
Data dodania: 28-02-2020r.

W poniedziałek, 5 października br., uczniowie klas: IV, V, VI wybrali się wraz z opiekunami (p. A. Szczepaniak, p. M. Szczepaniakiem i p. I. Kucharską) na wycieczkę do Płocka.


Filozofia nauczania

Celem głównym szkoły jest dobro ucznia, jego potrzeby i zainteresowania. Dlatego nasza praca ukierunkowana jest na indywidualizację procesu nauczania, identyfikację uczniów z trudnościami oraz uzdolnień uczniów.

Misja szkoły

Misją naszej szkoły jest wspieranie rodziny w procesie wychowania i nauczania, stwarzając uczniom optymalne warunki do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju duchowego i intelektualnego.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu każdego ucznia jest wzajemna i bezinteresowna pomoc, umiejętność łączenia nauki z pasją, radzenie sobie z presją i stresem przy kolejnych wyzwaniach.